Apie mus

MŪSŲ MOTO – “Jei kažką iš viso verta daryti, tai verta daryti gerai.”

Filipas Česterfildas (Philip Lord Chesterfield)

VEIKLA – didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo saugos priemonėmis.

Galime Jums pasiūlyti platų asortimentą šių asmens apsaugos priemonių:

MUMS SVARBIAUSIA – greitas, sklandus ir profesionalus klientų aptarnavimas. Visą savo dėmesį sutelkiame į klientų poreikius ir jų profesionalų patenkinimą. Gilinamės į klientams aktualias problemas ir ieškome veiksmingų būdų jas kokybiškai išspręsti. Visa tai stengiamės atlikti itin greitai, taip taupydami brangų savo klientų laiką.

IEŠKOTE IŠSKIRTINUMO?

Neretai iš klientų girdime, jog norisi išskirtinesnių bei įdomesnių prekių. Mes tai galime Jums pasiūlyti. Be tradicinių darbo saugos priemonių klientams stengiamės siūlyti įvairias naujoves, kurios ne tik nustebintų savo išskirtinumu, tačiau būtų ir praktiškos.

DARBUOTOJŲ KVALIFIKACIJA – ilgametę patirtį darbų saugos priemonių prekyboje turintys įmonės darbuotojai suteiks teisingą ir aktualią informaciją dominančiais klausimais bei pasiūlys Jums tinkamiausius sprendimo būdus. Įmonės specialistai savo žinias nuolat gilina ir atnaujina tarptautinėse parodose, todėl mielai su jumis pasidalins informacija apie vyraujančias darbų saugos tendencijas ir rinkos ateities perspektyvas.

TEIKIAMOS PASLAUGOS

  • Nemokamai pristatome prekes visoje Lietuvoje (viršijus nustatytą minimalią užsakymo sumą);
  • Siuvimo paslaugos – gaminame darbo drabužius pagal klientų poreikius;
  • Dekoruojame darbo rūbus jūsų įmonės logotipais, užrašais, emblemomis;
  • Nemokamai konsultuojame darbų saugos klausimais, patariame, kokiose darbo aplinkose ir kaip taisyklingai naudoti asmens apsaugos priemones;
  • Atliekame kasmetinę kritimo apsaugos priemonių patikrą.

KAINOS

Prekes importuojame tiesiogiai iš gamintojų, tai mums leidžia būti itin konkurencingais rinkoje kainų atžvilgiu. Visada siekiame užtikrinti optimalų  kokybės ir kainos santykį.

Turite specialų užklausimą – visada laukiame jūsų skambučio ir esame nusiteikę lanksčioms deryboms.